Braćo i sestre,
naša župna zajednica na Uskrsnom bdjenju u crkvi St. Paul bila pogođena upadom jedne osobe koja je svojim postupkom izazvala paniku među prisutnim vjernicima. Prilikom napuštanja crkve neki su nažalost ozlijeđeni i potražili su liječničku pomoć na licu mjesta, a neki su sami otišli do bolnica gdje im je pružena pomoć. Prema našim saznanjima ozlijeđeno je između 35 i 40 osoba. Na sreću nije bilo težih ozljeda. Svim ozlijeđenima želimo i od Boga molimo što skoriji oporavak.
Isto tako bilo je izgubljenih osobnih stvari, ali i oštećenih i polomljenih. Neki od pronađenih stvari nalaze se u našem župnom uredu (Schwanthalerstr. 96).

Draga braćo i sestre, neki od Vas bili su svjedoci samog događaja i već su dali iskaz policiji na čemu Vam se od srca zahvaljujemo. Na zamolbu policije i državnog odvjetništva pozivamo sve one koji su direktni svjedoci događaja, a nisu svoj iskaz dali policiji da im se jave za iskaz. Isto tako policija poziva i sve ozlijeđene, kao i one koji su doživjeli materijalnu štetu da to mogu prijaviti.

Ovdje donosimo poziv policije i njihov telefon i adresu:

Personen, die während des Ereignisses am 20.04.2019 verletzt wurden, deren persönliche Gegenstände Schäden davon getragen oder Beobachtungen zum Verhalten des Täters gemacht haben, wenden sich bitte vertrauensvoll und zeitnah an folgende Polizeidienststelle:
 
Polizeipräsidium München, Kommissariat 45
Hansastr. 24
80686 München
Tel: 089/63007 – 4045
E-Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Liturgija dana

Novi župni listić!

Tribine za odrasle

tribine 2018 2019 naslovna

Želim krstiti dijete!

Želim se vjenčati!

Dječji zbor

Plakat djecji zbor112017mali

Prva sv. Pričest - 2019.

prva sv pricest2019

Potvrda - Krizma - 2019.

potvrda krizma2019

Go to top